Skóry dekoracyjne
pl en ru

 

Skóry dekoracyjne, bydlęce, końskie i patchworki, które znajdą Państwo w naszej ofercie cechują się różnorodną naturalną barwą i pięknym wykończeniem. Przygotowujemy kilka wariantów i rozmiarów produktu, tak aby nawet najbardziej wymagający klient znalazł w naszym bogatym asortymencie coś odpowiedniego. A jest z czego wybierać! Od delikatnych i niewielkich skór cielęcych po kolorowe, bogato zdobione skórzane patchworki.

Gdyby jednak mimo wszystko nie znaleźli Państwo w przygotowanej ofercie czegoś dla siebie, to z przyjemnością zrealizujemy również zamówienia indywidualne na skóry dekoracyjne, bydlęce bądź patchworki. Możemy wzbogacić wybrany przez Państwa wzór lub przygotować zupełnie nowy, uszyć skórzany dywan według podanego przez klienta rozmiaru, dopasować rodzaj skóry i umaszczenie do przeznaczenia itd.

Patchworki, skóry dekoracyjne i bydlęce oferujemy w różnych wymiarach. Dzięki specjalnej metodzie garbowania wszystkie nasze wyroby zachowują swój naturalny wygląd i jakość. Wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Nie sprawiają trudności w utrzymaniu i konserwacji. Jednak przede wszystkim są niezwykle piękne i stylowe.

 

 

  • Kategoria